BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10696690
*
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:57:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:02:43
1
100 kr
14/11 15:26:35
2
150 kr
14/11 16:56:18
3
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
7061 Takarmatur
+ bordslampsskärm, Marimekko, "Unikko", Maija Isol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15
-
7022 Takarmatur
Belid, metall, Dia 42 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:34
-
7200 Takarmatur
majolika, fd fotogen, diameter: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:45
-
7358 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:56
-
7359 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:02
-
7091 Takarmatur
mässing, 1800-tal, diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:23
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 14:02:43 | 1 | 100 kr |
14/11 15:26:35 | 2 | 150 kr |
14/11 16:56:18 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
7061 Takarmatur
+ bordslampsskärm, Marimekko, "Unikko", Maija Isol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15 -
7022 Takarmatur
Belid, metall, Dia 42 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:34 -
7200 Takarmatur
majolika, fd fotogen, diameter: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:45
-
7358 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:56 -
7359 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:02 -
7091 Takarmatur
mässing, 1800-tal, diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:23